Plantwear dla WOŚP – pomagamy po raz kolejny!

Już po raz trzeci wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W tym roku przekazujemy na licytację wyjątkowy zestaw produktów: 2 zegarki z serii Fusion oraz 2 plecione bransoletki z zawieszką w kształcie serca. Całość zapakowana w dedykowane drewniane pudełko. Zobaczcie, licytujcie (zaczynamy od 1 zł!) i pomagajcie razem z nami!

Pomagamy, gdy tylko możemy – na wiele sposobów. 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie może się więc odbyć bez Plantwear. Tym razem chcemy wspólnie pomóc najciężej chorym dzieciom.

Aukcję Plantwear dla WOŚP znajdziecie tutaj –> KLIK! 

plantwear wośp

Pomaganie jest dziecinnie proste – Plantwear dla WOŚP

Celem tegorocznej WOŚP-owej zbiórki jest zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dzięki temu, ich personel będzie w stanie diagnozować i leczyć najciężej chorych małych pacjentów. Hasło 27. Finału brzmi: Pomaganie jest dziecinnie proste. Dlatego zachęcamy Was do dołożenia swojej cegiełki!

My przekazujemy na aukcję specjalny zestaw produktów: 2 zegarki z serii Fusion (o wartości 799 zł każdy) oraz 2 plecione bransoletki z drewnianą zawieszką (o wartości 59 zł każda). Licytację zaczynamy od 1 złotówki. Dołączcie! Zapraszamy tutaj –> KLIK!

plantwear wośp

Nowości w dedykowanym pudełku – od serca!

Cel 27. Finału WOŚP jest nam szczególnie bliski, dlatego na licytację postanowiliśmy przekazać specjalny zestaw produktów. W jego skład wchodzą 2 zegarki z najnowszej kolekcji Plantwear Fusion: Dusk & Dawn. To pierwsze zegarki w naszej ofercie, w których połączyliśmy ciepłą elegancję drewna z subtelnym chłodem metalu. To również pierwsze modele, w których stosujemy szafirowe szkło.

plantwear-wosp

Oprócz 2 zegarków w zestawie znajdą się też 2 plecione bransoletki. By utrzymać WOŚP-ową kolorystykę i symbolikę, zdecydowaliśmy się na czerwony sznurek i zawieszkę w kształcie serca. To zresztą jeden z najpopularniejszych wzorów wśród naszych klientów.

plantwear-wosp

Specjalnie na tę okazję, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy też wyjątkowe pudełko, w którym idealnie mieszczą się wszystkie 4 produkty. Tylko zobaczcie jak świetnie się prezentuje! Już wkrótce możecie stać się jego właścicielami (i rzecz jasna: całej zawartości ;)). Wystarczy, że weźmiecie udział w naszej aukcjikliknijcie tutaj!

Plantwear dla WOŚP - pomagamy po raz kolejny!

Pomagamy od lat!

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy od lat. Rok temu przekazaliśmy na jej rzecz pierwszy egzemplarz zegarka Select Chronograph Wenge-Padouk. To nasz najbardziej zaawansowany technicznie, największy wymiarowo i posiadający największą ilość szczegółów drewniany zegarek.

plantwear dla wośp

Unikatowy zegarek na aukcję WOŚP przygotowaliśmy również 2 lata temu. Oprócz kamiennej tarczy uwagę przyciągała w nim drewniana koperta oraz bransoleta. Oba elementy wykonaliśmy z czarnego dębu – jednego z najbardziej wyjątkowych gatunków drewna, który spędził kilkaset lat na dnie Wisły.

plantwear dla wośp

Możesz pomóc? Dołącz do nas i wesprzyj 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy! To dziecinnie proste, a razem możemy odmienić życie wielu ciężko chorych dzieci.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *