#ludziePlantwear, czyli jak drewniane zegarki budują społeczność?

Są wszędzie: nad morzem, w górach, w miastach, wioskach, w Polsce i poza jej granicami. Są różni: młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, kochający klasykę i zafascynowani nowoczesnym designem. Co ich łączy? Drewniane zegarki Plantwear na ręce i świadomość, że są społecznością. Poznaj ludzi Plantwear!

W Plantwear tworzymy ręcznie drewniane zegarki. Po prostu. W Polsce, na Lubelszczyźnie. Nie stoi za nami żadna wielka idea, ale stoi za nami produkt i… #ludziePlantwear. Kim są? Gdzie ich znaleźć? Jak stać się jednym z nich?

drewniane zegarki plantwear

Zegarek ze zdjęcia: Flake Rose Klon – chcę go mieć!

Zanim drewniane zegarki opuszczą naszą pracownię…

Wszystko zaczyna się w Radzyniu Podlaskim. To tutaj bije serce firmy. To tutaj kawałki drewna uzyskują swój właściwy kształt i dzięki ręcznej pracy szeregu osób przekształcają się w drewniane zegarki, np. w kultowe Selecty, o których mogłeś przeczytać w poprzednim wpisie.

Każda z osób, która bierze udział w tym procesie to członek społeczności Plantwear. Szlifowanie, lakierowanie, przyklejanie szkiełka, montaż wskazówek, przypięcie paska czy bransolety – za każdą z tych czynności stoją nasi fachowcy. I kiedy Jola, Zuza lub Monika pakują gotowy drewniany zegarek do pudełka, stawiają kropkę nad “i”. #ludzie Plantwear “od wewnątrz” to jednak tylko część tej magicznej społeczności.

drewniane zegarki plantwear

Klienci, fani, sympatycy: #ludziePlantwear są wszędzie!

Codziennie widzimy, że dajemy Wam radość. Cieszymy się, gdy dostajemy od Was zdjęcia naszych produktów lub widzimy je na facebooku czy instagramie. To daje nam motywację do szukania kolejnych inspiracji i wprowadzania nowych produktów. To również sygnał, że robimy dobrą robotę – a to dla nas naprawdę ważne!

Jesteśmy z Wami w codziennej szarości dnia – latem i zimą, w pracy i w trakcie poobiedniej drzemki. Jesteśmy z Wami w domu i poza nim.

 

 

Jesteśmy z Wami na wakacjach i w terenie. Gdy spacerujecie, zwiedzacie, odkrywacie i poznajecie.

 

 

Jesteśmy z Wami, gdy tworzycie duety i gdy mówicie to najważniejsze “TAK”.

 


 

Jesteśmy też z Wami, gdy otaczacie troską kolejne pokolenie miłośników drewnianych zegarków. Cieszymy się, że możemy odmierzać takie radosne minuty!

 


 

Dziękujemy. Za każde zdjęcie, każde ciepłe słowo i każdy uśmiech, który udało nam się wywołać. To Wy – #ludziePlantwear – sprawiacie, że działamy z takim powerem i brniemy mocno do przodu!

 

I to Ty, czytając ten artykuł, udowadniasz nam, że warto. Może więc dołączysz do nas i oznaczysz swoje zdjęcie na FB lub IG hashtagiem #ludziePlantwear?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *