TWORZYMY PIĘKNE PRZEDMIOTY

#LOVEWOOD

∨ PRZEWIŃ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ∨
NASZA HISTORIA

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

POMYSŁ

Doświadczenie w przemyśle stolarskim i wysokie poczucie szeroko pojętej mody i stylu pozwoliły nam utwierdzić się w przekonaniu, że drewniane akcesoria to dobry POMYSŁ! Pomysł ten narodził się w połowie 2013 roku. Nie byliśmy pierwszymi, którzy stworzyli drewniane okulary czy zegarki, ale zdecydowanie chcemy być w tym najlepsi!

Z dumą stwierdzamy, że wszystkie produkty Plantwear są ręcznie robione w Polsce (woj. lubelskie). Dzięki zastosowaniu jak największej ilości naturalnych materiałów nasze produkty są zdecydowanie bardzo oryginalne i unikatowe!

PROJEKTOWANIE

Z początku koncepcja wydawała się być bardzo prosta. “Zrobimy to w tydzień” – to było nasze wstępne założenie. Zajęło to znacznie dłużej, i pochłonęło wiele wyrzeczeń. Praca do późnych godzin nocnych i w weekendy zdecydowanie nie jest nam obca! Po miesiącach projektowania i prototypowania, otrzymaliśmy produkty z których naprawdę jesteśmy dumni. Są nie tylko piękne, ale również trwałe i praktyczne.

TWORZENIE

Praca w naszym warsztacie jest naprawdę fajna! Nigdy dotychczas nie myśleliśmy, że praca może być tak przyjemna. Jasne – czasem jesteśmy zmęczeni, jasne – czasem mamy gorsze dni, ale koniec końców KOCHAMY to co robimy i będziemy dalej to robić! To wy – nasi klienci – sprawiacie że cały nasz trud nabiera sensu. Uwielbiamy otrzymywać od was wiadomości z podziękowaniami, zdjęcia z naszymi produktami, wiadomości ze słowami wsparcia, i czytać Wasze historie.

∨ SCROLL DOWN FOR MORE ∨
NASZE PRODUKTY

UNIKALNE I NIEPOWTARZALNE

DWIE SZTUKI NASZYCH PRODUKTÓW NIGDY NIE BĘDĄ WYGLĄDAŁY IDENTYCZNIE – NIE MA DWÓCH TAKICH SAMYCH KAWAŁKÓW DREWNA!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami