ZWROTY – INFORMACJE

ZAKUPY BEZ RYZYKA
MASZ AŻ 100 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!

Zależy nam na Twoim zadowoleniu, a to Ty najlepiej wiesz, czego potrzebujesz! Dlatego, jeśli złożyłeś u nas zamówienie, z którego nie jesteś w 100% zadowolony, masz aż 100 dni na wymianę lub zwrot produktów! Teraz to jeszcze łatwiejsze:

1. Szybkie Wymiany/Zwroty InPost

Dla Twojej wygody uruchomiliśmy Proste Wymiany/Zwroty za pomocą paczkomatów InPost. Możesz nadać do nas paczkę o dowolnej porze, w dowolnym wybranym przez siebie paczkomacie. Oczywiście na nasz koszt. 😉 Do przesyłki dołącz wydrukowany i wypełniony formularz gwarancyjny. Pobierzesz go tutaj:

Szybka wymiana lub zwrot? Kliknij TUTAJ i zobacz, jakie to proste!

2. Samodzielna wysyłka paczki do nas

Nie masz paczkomatu w okolicy? Nic nie szkodzi! Możesz nadać do nas paczkę  w dowolny sposób (np. pocztą polską, kurierem). Pamiętaj tylko, by dołączyć do niej wypełniony formularz gwarancyjny. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. Do przesyłki dołącz wydrukowany i wypełniony formularz gwarancyjny. Pobierzesz go tutaj:

Jeśli zdecydujesz się na zwrot produktów, zwrócimy Ci środki na wskazane przez Ciebie konto bankowe w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu.

 Masz pytania? Wątpliwości? Sugestie? Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji  – kontakt@plantwear.pl

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zestawy bestsellerów 20% taniej - klik!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy!

Dołącz do Ludzi Plantwear! Bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami i... odbierz rabat powitalny na pierwsze zakupy! Sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis do newslettera.

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

FreshMail.pl