DOTACJA Z BUDŻETU UNII EUROPEJSKIEJ

DZIAŁANIE 3.7 – WZROST KONKURENCYJNOŚCI MŚP

Celem projektu jest wdrożenie wyników prac B+R w zakresie nowego materiału jakim jest nowy rodzaj sklejki. Materiał ten ze względu na swoje właściwości pozwoli stworzyć zupełnie nowe produkty. Całość projektu zostanie zrealizowana w ramach jednego zadania inwestycyjnego. Zakupiona zostanie linia technologiczna do produkcji zegarków i okularów ze sklejki oraz oprogramowanie do zarządzania zupełnie nową skalą produkcji oraz logistyki. Aby wdrożenie mogło być w pełni skuteczne, pozyskany zostanie nowy personel. W sumie planowane jest pozyskanie 17 nowych osób, wszystkich na etat. Będzie to oznaczało istotny wzrost potencjału firmy Plantwear. Nowe produkty będą sprzedawane na rynku polskim oraz w innych krajach Europy. Docelowo mają stać się głównym obszarem przychodowym w firmie Plantwear. Projekt realizowany będzie środkami własnymi Wnioskodawcy przy zaangażowaniu wsparcia finansowego UE.

Wartość projektu: 1 536 270,00 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 799 360,00 zł

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zestawy bestsellerów 20% taniej - klik!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy!

Dołącz do Ludzi Plantwear! Bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami i... odbierz rabat powitalny na pierwsze zakupy! Sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis do newslettera.

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

FreshMail.pl