#PLANTWEARTREES

1 ZDJĘCIE = 1 POSADZONE DRZEWO

ODDAJEMY MATCE NATURZE O WIELE WIĘCEJ NIŻ ZABIERAMY

Dołącz do akcji

“1 zdjęcie = 1 drzewo”!

Działamy lokalnie! Tworzymy polskie produkty z drewna i sadzimy nowy polski las! Dołącz do nas!

Chcesz pomóc naturze? Bądź jak #LudziePlantwear – kup swoją plecioną bransoletkę, by posadzić z nami drzewo. Kliknij i zobacz wszystkie wzory.

Za każde zdjęcie z naszą plecioną bransoletką zamieszczone w serwisie Instagram z hashtagami: #plantwear i #plantweartrees sadzimy jedno drzewo w Polsce. Jak to wygląda? Kliknij i zobacz relację z akcji! 

sadzimy drzewa plantwear
sadzimy drzewa plantwear
sadzenie drzew

Za nami ponad 1500 posadzonych drzew!

Nie rzucamy słów na wiatr. Dlatego posadziliśmy razem z Wami już ponad 1500 drzew w trakcie finałów akcji “1 zdjęcie = 1 drzewo”. To wspaniały wynik, który każdego roku się powiększa!

Udział w akcji sadzenia drzew biorą zarówno dorośli, jak i dzieci. Ostatnio dołączył do nas nawet Teodor – buldog francuski z wielkimi chęciami do pomocy! 😉 Też chcesz posadzić z nami drzewo? Informacje o najbliższym finale akcji znajdziesz TUTAJ.

drzewa sadzenie
sadzimy drzewa plantwear

Sadzimy 50 drzew miesięcznie w Brazylii!

Myślimy globalnie i staramy się żyć w zgodzie z naturą. Dlatego każdego miesiąca sadzimy drzewa!

Na każdy produkt zużywamy bardzo niewielką ilość drewna, ale staramy się zwracać naturze z nawiązką. Obecnie sadzimy około 50 drzew miesięcznie w lasie tropikalnym w Brazylii poprzez współpracę z The Nature Conservacy foundation (http://nature.org).

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zestawy bestsellerów 20% taniej - klik!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy!

Dołącz do Ludzi Plantwear! Bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami i... odbierz rabat powitalny na pierwsze zakupy! Sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis do newslettera.

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

FreshMail.pl