PLANTWEAR GWARANCJA – INFORMACJE

KAŻDY PRODUKT PLANTWEAR JEST OBJĘTY
24-MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ

GWARANCJA – POLITYKA

Produkty Plantwear objęte są 24-miesięczna gwarancją. Gwarancja ta pokrywa defekty produkcyjne i wynikłe z błędów podczas obróbki/składania/polerowania produktów. Ostateczna decyzja zależy od Plantwear. Plantwear akceptuje roszczenia gwarancyjne bezpośrednio od klienta końcowego jedynie w przypadku gdy produkt został zakupiony bezpośrednio od Plantwear. Jeżeli zakupiłeś/aś produkt Plantwear od innego sprzedawcy, należy zwrócić się do niego z roszczeniem (jeżeli z jakiegokolwiek powodu sprzedawca nie chcę przyjąć roszczenia – poinformuj nas).

Soczewki okularowe, baterie i paski w zegarkach nie są objęte 24-miesięczną gwarancją. Jeżeli w okularach zostały zainstalowane soczewki korekcyjne, należy je usunąć przed przesłaniem produktu. Nie bierzemy odpowiedzialności za soczewki korekcyjne przesłane do nas wraz z okularami.

Plantwear nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne wynikłe jako efekt niewłaściwego użycia produktów.

Jeżeli produkt zostaje naprawiony, bądź wymieniony na nowy w ramach roszczenia gwarancyjnego – nowy produkt jest objęty nowym, 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

ROSZCZENIE GWARANCYJNE

Jak szybko i wygodnie zgłosić roszczenie gwarancyjne?

1. Szybki zwrot paczkomatem

Skorzystaj z Szybkiego Zwrotu Paczkomatem InPost i nadaj paczkę o dowolnej porze, w dowolnym paczkomacie!

Do przesyłki dołącz wypełniony formularz gwarancyjny – my zajmiemy się resztą!

Formularz pobierzesz tutaj:

.

2. Samodzielna wysyłka paczki

Nie masz paczkomatu w okolicy? Nic nie szkodzi! Możesz nadać do nas paczkę  w dowolny sposób (np. pocztą polską, kurierem).  Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. Do przesyłki dołącz wydrukowany i wypełniony formularz gwarancyjny. Pobierzesz go tutaj:

 Masz pytania? Wątpliwości? Sugestie? Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji  – kontakt@plantwear.pl

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zestawy bestsellerów 20% taniej - klik!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy!

Dołącz do Ludzi Plantwear! Bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami i... odbierz rabat powitalny na pierwsze zakupy! Sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis do newslettera.

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

FreshMail.pl