Ponad 1000 drzew posadzonych razem z Wami – zobaczcie relację!

Udało się! Zrobiliśmy to RAZEM – posadziliśmy ponad 1000 drzew w trakcie wiosennej edycji akcji “1 zdjęcie = 1 drzewo”! Kolejny raz dotrzymaliśmy słowa i za Wasze zdjęcia oznaczone w Social Mediach hashtagami #plantwear i #plantweartrees zasadziliśmy nowy las. Zobaczcie jak było!

W machaniu łopatą mamy już doświadczenie! 😉 W końcu kilka miesięcy wcześniej po raz pierwszy sadziliśmy drzewa za Wasze zdjęciatu zobaczycie relację z tego wydarzenia. Tym razem postanowiliśmy zaprosić Was do pomocy i – kolejny raz dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Niepołomice – zorganizować wiosenne sadzenie buków!

sadzenie drzew plantwear

O co chodzi w akcji “1 zdjęcie = 1 drzewo”? —> Bransoletki Plecione Plantwear

Ludzie Plantwear są ze stali – nie z cukru!

Umówmy się: słońca nie było. Ale Ludzie Plantwear są ze stali, a nie z cukru – żadna pogoda im nie straszna! Spotkaliśmy się na Polanie Sitowiec Nadleśnictwa Niepołomice, skąd autokarem przejechaliśmy do właściwego miejsca sadzenia drzew.

sadzenie drzew plantwear1

Było tłumnie, rodzinnie i bardzo wesoło! Ekipa Plantwear? Na miejscu! Rodziny z dziećmi? Obecne! Teodor – Pierwszy Pieseł, Który Sadził z Nami Drzewa – w gotowości! Z taką załogą musiało się udać!

plantwear drzewa

Wiosenne sadzenie drzew: posadziliśmy 1000 buków!

W poprzedniej edycji akcji sadziliśmy sosny. Tym razem wspólnymi siłami posadziliśmy ponad 1000 buków! Chociaż liczba uczestników, których mogliśmy zaprosić do wspólnej  pracy, była mocno limitowana (kwestie organizacyjne), uwinęliśmy się sprawnie i szybko.

drzewa plantwear

Najmłodsi Ludzi Plantwear dzielnie walczyli z sadzonkami, pomagając rodzicom i nowym znajomym. Nikt się nie obijał – w końcu było nas tylko kilkudziesięciu, a sadzonek ponad 1000! Zobaczcie jacy byliśmy dzielni! 😉

Za każde zdjęcie z bransoletką Plantwear posadziliśmy drzewo —> Zobacz wszystkie wzory

Zarząd Plantwear S.A. również nie próżnował! 😉 Ewelina i Wiktor żadnej łopaty się nie boją, więc wraz z młodymi adeptami niełatwej sztuki sadzenia, sumiennie wypełniali rządek po rządku sadzonkami buków.

prezes plantwear

Od Zakopanego po Szczecin – cała Polska sadzi z nami!

Akcja sadzenia drzew odbyła się w Puszczy Niepołomickiej, ale wzięli w niej udział Ludzie Plantwear z całej Polski! Nie wierzycie? Sara, wraz z tatą i bratem, przyjechała do nas z Zakopanego. Górska reprezentacja była więc na miejscu!

sadzenie3

Poznajcie też buldoga Teodora, który dumnie czuwał nad prawidłowym przebiegiem akcji! Przyjechał do nas… aż ze Szczecina! Wraz z właścicielką – Mirellą dzielnie reprezentowali północ kraju.

sadzenie teodor

Teodor już posadził z nami drzewo, a Ty? 😉 —> Kup bransoletkę

No i oczywiście najsłodsi uczestnicy całej akcji: najmłodsi Ludzie Plantwear. Energiczni, chętni do działania, cieszący się każdą chwilą. Czasem nawet wyposażeni we własny sprzęt! 😀

sadzimy drzewa plantwear

Po sadzeniu drzew był oczywiście czas na odpoczynek, jedzonko z grilla i rozmowy przy ognisku. Dziękujemy Panu Krzysztofowi i Panu Michałowi za cudowne opowieści oraz garść leśnych ciekawostek. A wszystkich, którzy w tym dniu byli razem z nami, mówimy głośne: DZIĘ-KU-JE-MY! Do zobaczenia na kolejnej edycji! 🙂

banner-blog

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *