Emisja akcji Plantwear – zostań naszym akcjonariuszem!

O co chodzi z emisją akcji Plantwear? Ile to kosztuje, gdzie kupić akcje, co można zyskać, zostając inwestorem? Jaki mamy plan na rozwój i dlaczego możemy wejść na giełdę? Przeczytajcie i… zainwestujcie w polską jakość!

Prawie 30 tys. sprzedanych produktów, prawie 5 mln zł przychodu i ponad 60 osób na podkładzie – tak w liczbach wyglądał w Plantwear rok 2018. Czas na nowe wyzwania, nowe realizacje i jeszcze bardziej dynamiczny rozwój! Dołączcie do nas – zostańcie akcjonariuszami Plantwear!

emisja akcji plantwear (1)

Plantwear a Plantwear S.A. – o co chodzi?

Od 01.02.19 jesteśmy spółką akcyjną (Plantwear S.A.). Co to znaczy? Zarząd Plantwear pozostaje bez zmian (to ciągle Wiktor, który drukował z nami po nocach etykiety nadawcze po Black Friday i Ewelina, która zaprojektowała naszą wyspę handlową z lewitującym zegarkiem), jednak zmieniła się forma prawna. Dlaczego? Dzięki przekształceniu w spółkę akcyjną możemy emitować akcje spółki, pozyskiwać inwestorów i wejść na rynek giełdowy.

wiktor i ewelinaEwelina Bury i Wiktor Pyrzyk – właściciele Plantwear 🙂

W 2019 roku zadebiutujemy na rynku NewConnect. To rynek giełdowy prowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie (GPW), dedykowany dla małych i średnich spółek. Spośród kilkudziesięciu tysięcy spółek w Polsce, tylko ok. 800 notowanych jest na giełdzie. Dlaczego? By zadebiutować na tym rynku musi mieć ona odpowiednie zyski i ciekawe plany na rozwój. W Plantwear spełniamy oba te warunki!

akcje plantwear

Sprawdź szczegóły emisji akcji —> Dowiedz się więcej

Oferta publiczna akcji Plantwear – jak, gdzie, za ile?

Zastanawiacie się pewnie, czym jest oferta publiczna akcji Plantwear. Najprościej mówiąc: jako spółka emitujemy akcje, które może nabyć każdy z Was! Tak, każdy z Was może stać się inwestorem i akcjonariuszem Plantwear! I to już za 99 zł.

emisja akcji plantwear

Zostań akcjonariuszem Plantwear —> Kup akcje

Jak to możliwe? 15 akcji Plantwear to koszt właśnie 99 zł. Możecie ich oczywiście nabyć więcej: 25, 70, 300, 1500 czy 16 873. 😉 To proste! Nie musicie nawet wychodzić z domu – wszystko możecie zrobić online. Pełen pakiet informacji (naszą historię, wyniki finansowe, prognozy, cały dokument ofertowy) znajdziecie na crowdconnect.pl/plantwear.

Przygotowaliśmy też kody rabatowe w podziękowaniu za nabycie akcji! Jakie i za ile? Wszystkie progi znajdziecie tutaj → KLIK ←. Śmiało, śmiało! Przecież wiecie, że warto inwestować w polską jakość! 🙂

plantear emisja

Psssst! Warto też zostać z nami na dłużej. Jako pierwsi w Polsce (wśród małych i średnich firm) wprowadzimy program lojalnościowy dla akcjonariuszy. Każda osoba posiadająca min. 1000 akcji Plantwear otrzyma dostęp do unikalnej linii naszych produktów (a dobrze wiecie, że my NAPRAWDĘ potrafimy zaskoczyć!). Więcej szczegółów? Cierpliwości! 😉 Podamy je w dniu debiutu na rynku akcji NewConnect. Stay tuned!

plantwear emisja akcji

Cel emisji akcji

Ale właściwie dlaczego Plantwear S.A. emituje akcje? By pozyskać środki finansowe na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój! Chcemy szybciej i lepiej rozwijać linie produktowe, wprowadzać nowe produkty do oferty, docierać do szerszego grona odbiorców – również za granicą i realizować więcej pomysłów, których inicjatorami jesteście często Wy sami. 🙂 Emisja akcji Plantwear to tryb oferty publicznej, więc wszystko przebiega oczywiście zgodnie z prawem i w ramach współpracy z Domem Maklerskim.

eisja plantwear

Dlaczego warto nabyć akcje Plantwear

Co zyskacie, kupując akcje Plantwear? Poniżej znajdziecie 4 kluczowe korzyści płynące z dołączenia do grona akcjonariuszy:

  1.  Akcje Plantwear będą notowane na giełdzie. Oznacza to, że istnieje możliwość zarobku na wzroście ich wartości i późniejszej sprzedaży (w cenie wyższej niż cena zakupu).
  2. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, mamy konkretny, przemyślany i precyzyjny plan rozwoju. Dzięki jego realizacji chcemy w przyszłości wypłacać dywidendę dla akcjonariuszy.

plantwear akcje

3. Zostaniecie inwestorami i pomożecie nam się rozwijać!

4. Wesprzecie polski biznes, który za cel stawia sobie tworzenie solidnych produktów z drewna.

Razem możemy więcej, szybciej, lepiej i bardziej intensywnie. Dlatego liczymy na Was i Wasze wsparcie! Dołączcie do grona naszych inwestorów i kupcie akcje Plantwear.

Ze szczegółami emisji możecie zapoznać się na https://crowdconnect.pl/plantwear, a akcje czekają na Was tutaj 🙂 : emisja.plantwear.pl

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga sporządzenia i opublikowania prospektu emisyjnego ani memorandum informacyjnego.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *