Jak wiązać bransoletkę Plantwear, czyli odpowiadamy na Wasze pytania!

Które bransoletki Plantwear można zdejmować i zakładać do woli, a które wiąże się na stałe? Czy można się w nich kąpać? Co zrobić, by ciągle wyglądały jak nowe? Jak je pakujemy? Zapraszamy na bransoletkove vademecum!

Pytacie, bo je uwielbiacie! Zebraliśmy więc najbardziej nurtujące Was kwestie i w jednym wpisie opowiemy Wam o wszystkim, co musicie wiedzieć o naszych bransoletkach. A mamy 2 grupy: bransoletki plecione (na woskowanym sznurku) oraz bransoletki szczęścia (na jedwabnej nici).

jak wiązać bransoletkę plantwear

Na zdjęciu: bransoletka szczęścia serce —> Dowiedz się więcej

Bransoletki plecione – te, które sadzą drzewa!

Staramy się Wam ułatwiać życie, najbardziej jak to tylko możliwe. 😉 Dlatego wszystkie bransoletki plecione Plantwear posiadają regulowane zapięcie. Jak to działa? Prosto, intuicyjnie i wygodnie! Bransoletka posiada dodatkowy “węzełek”, który umożliwia regulowanie jej obwodu. Pozwala też w każdej chwili zdjąć bransoletkę i założyć ją ponownie. Dość gadania! Popatrzcie!

Bransoletki plecione są zawsze dostępne w 2 kolorach drewna (jasne i ciemne) oraz kilku kolorach sznurka do wyboru. Można też wybrać grubość splotu: 6 mm lub 10 mm (6 mm – polecamy dla węższych nadgarstków). Obwód bransoletki można regulować w zakresie 10-27 cm. A jak ją pakujemy? Drewienko, z którego wyłamuje się bransoletkę wkładamy w kartonik przewiązany sznurkiem. Każda z bransoletek plecionych może też posadzić drzewo! Zobaczcie relację z pierwszego finału akcji – o, tutaj, KLIK!

jak wiazac bransoletke plantwearZnajdź swój wzór bransoletki plecionej —> Zobacz wzory

Jak zawiązać bransoletkę szczęścia?

Główną wartością bransoletek szczęścia jest ich minimalistyczny design. W Plantwear wierzymy, że prostota ma wielką moc! Ale jak nosić tak minimalistyczną biżuterię? Odpowiedź jest zaskakująca prosta: NA STAŁE! Dlatego bransoletkę szczęścia polecamy zawiązać na 2 mocne węzełki. O, tak:

Jak to zrobić krok po kroku, by mieć pewność, że bransoletka nie rozwiąże się w trakcie noszenia?

 1. Delikatnie zamocz całą bransoletkę w czystej, letniej wodzie.
 2. Poproś kogoś bliskiego o zawiązanie jej na Twoim nadgarstku – koniecznie na 2 węzełki. Dzięki wiązaniu na mokro, na pewno się nie rozwiąże.
 3. Bransoletkę szczęścia wiąże się na stałe. Nie trzeba jej zdejmować przed kąpielą czy skorzystaniem z basenu.

W przypadku bransoletki szczęścia nie ma więc możliwości swobodnego zdejmowania i zakładania, ale… taki jej urok! No i to opakowanie

wiazanie bransoletki plantwearPrzepięknie zapakowane bransoletki szczęścia —> Kup teraz

Czy w bransoletce Plantwear można się kąpać?

Co wyróżnia bransoletki Plantwear? Drewniane zawieszki! A jak zachowują się przy kontakcie z wodą? Czy można się w nich kąpać i korzystać z basenu? Odpowiedź brzmi: TO ZALEŻY. 😉 Od czego? Od typu bransoletki, czyli od tego, czy to bransoletka szczęścia czy pleciona.

wiazanie bransoletki plantwear2Minimalistyczna biżuteria w 8 wzorach —> Znajdź swój

W przypadku bransoletki plecionej nie zalecamy jej długotrwałego kontaktu z wodą. Można w niej zatem myć ręce, ale należy ją zdjąć przed kąpielą lub skorzystaniem z basenu.

plantwear jak wiazac brnsoletke-minNasza nowość: bransoletka pleciona lew —> Dowiedz się więcej

Bransoletki szczęścia można z kolei nosić cały czas. Zostały tak zaprojektowane i zabezpieczone, że nawet długotrwały kontakt z wodą nie jest im straszny! 🙂

bransoletka plantwear jak wiazacNa co dzień, na prezent, na każdą okazję —> Dowiedz się więcej

Drewniane zawieszki – zarówno w przypadku bransoletek szczęścia, jak i plecionych – warto przetrzeć od czasu do czasu odrobiną naturalnego oleju. Dzięki temu, odzyskają blask i będą cały czas wyglądać jak nowe!

Wybierzcie swoją bransoletkę na https://plantwear.pl/bransoletki-drewniane 🙂

Odpowiedzi na “Jak wiązać bransoletkę Plantwear, czyli odpowiadamy na Wasze pytania!

 • Aleksandra

  Dzień dobry,
  co w przypadku gdy supełek z bransoletki plecionej się rozsuwa? Dostałam bransoletkę na prezent i od samego początku supełek nie trzyma sznureczków zbyt mocno i bransoletka się luzuje. Można od nowa zawiązać ten supełek mocniej? Można prosić o jakiś tutorial do tego?

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Natalia

  Jaki powinien być luz na rece w przypadku wiązania branzoletki szczęscia. Bo zawiązałam na mokro ale i tak mi sie poluzowała. Czy może być związana blisko skory czy jednak lepiej zachować jakis odstep.

  Odpowiedz
  • Gabriela Janczar

   Natalia, rekomendujemy pozostawienie nieco przestrzeni między bransoletką i nadgarstkiem. Dzięki temu, bransoletka dobrze wygląda i nie przeszkadza w codziennych czynnościach, a jednocześnie – nie luzują się węzełki. Trudno to jednak zrobić samemu, warto poprosić o pomoc bliską osobę. 😉

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *