O 4 takich, co kradną serca, czyli modne zegarki Select w nowej odsłonie!

Nasz flagowy model: Select Chronograph znają już wszyscy. Największy, najbardziej zaawansowany technicznie i posiadający największą ilość szczegółów zegarek Plantwear doczekał się właśnie nowych wersji kolorystycznych. Prosiliście, czekaliście i są: poznajcie modne zegarki Select w 4 urzekających odsłonach!

Czasem pytacie: “Selecty to zegarki męskie czy zegarki damskie?”. Odpowiedź brzmi: jedno i drugie! Dzięki oryginalnemu i stylowemu designowi Selecty doskonale wyglądają zarówno na męskim, jak i na damskim nadgarstku. A dlaczego w ogóle warto nosić zegarki w dobie telefonów komórkowych? O tym przeczytacie w naszym poprzednim wpisie.

 

Dla Waszej wygody dajemy dodatkowo możliwość wyboru wielkości koperty Waszego Selecta: 47 mm lub 54 mm. Odnosi się to zarówno do Selecta w wersji standardowej (wenge-orzech), jak i do wszystkich jego nowych opcji kolorystycznych, więc… poznajmy je bliżej!

drewniane modne zegarki plantwear

Drewniany zegarek Select Chronograph Wenge-Orzech – chcę go mieć!

Jasno i delikatnie, czyli modne zegarki Select w wydaniu Klon-Orzech

Pierwszy drewniany zegarek Select Chronograph powstał z połączenia drewna orzechowego i egzotycznego wenge. Jest elegancki, interesujący i nowoczesny, ale – jak by nie patrzeć – jest też po prostu ciemny. Dlatego tym razem zaprosiliśmy do oferty jasną stronę mocy.

Połączyliśmy jasne drewno klonu z wyważonym w kolorze drewnem orzechowym. Efekt przerósł nasze oczekiwania: elegancki, subtelny, klarowny – taki właśnie okazał się Select w jaśniejszym wydaniu. Jego prototyp mogliście zobaczyć kilkukrotnie na naszym facebookowym fanpage’u. Już wtedy wywołał zachwyt, zwłaszcza wśród damskiej części naszych fanów. Od dzisiaj możecie go dostać na naszej stronie internetowej.

modne zegarki plantwear (1)

Drewniany zegarek Select Chronograph Klon-Orzech – chcę go mieć!

Ani za ciemny, ani za jasny: Select Orzech-Wenge

Lubicie czasem zrobić coś na odwrót? My lubimy, dlatego… odwróciliśmy kolory pierwszego Selecta i tak powstała edycja orzech-wenge. Dużo jaśniejsza niż pierwowzór za sprawą dominacji drewna orzechowego. Wciąż jednak nie tak jasna jak opcja, w której króluje klon. Select Orzech-Wenge jest idealnie “pomiędzy”.

Modne zegarki powinny być uniwersalne. Dlatego Select Orzech-Wenge to idealna propozycja dla tych, którzy szukają zegarka pasującego do praktycznie każdej stylizacji i okoliczności. Nienachalny, ale oryginalny. Po prostu dobry.

modne zegarki plantwear

Drewniany zegarek Select Chronograph Orzech-Wenge – chcę go mieć!

Czerwony jak… Select Wenge-Padouk

Wiemy, że wielu z Was lubi, gdy jest wyraziście. Czerrrrrwono i z pazurem! Dlatego wśród nowych wydań Selecta nie mogło zabraknąć wersji z naturalnym drewnem o czerwonej barwie, czyli padouka. Select Wenge-Padouk to propozycja dla silnych osobowości, lubiących podkreślać swój charakter oraz dla tych, którzy po prostu lubią niebanalne rozwiązania. Przyciąga wzrok, prawda?

modne zegarki plantwear chronograph

Drewniany zegarek Select Chronograph Wenge-Padouk – chcę go mieć!

Czerwień niejedno ma imię: Select Padouk-Wenge

Niektórzy lubią jak jest czerwono, ale… nie za bardzo. Jak zegarek przyciąga wzrok, ale… nie dominuje w stylizacji. Dla nich też coś mamy! Poznajcie Selecta w odsłonie Padouk-Wenge. Nieco bardziej stonowany niż siostrzana wersja Wenge-Padouk, ale wciąż mocno oryginalny i charakterystyczny. I czerwony, i ciemny. Idealny.

modne zegarki plantwear select

Drewniany zegarek Select Chronograph Padouk-Wenge – chcę go mieć!

Poznaliście już wszystkie nowe wersje kolorystycznego naszego flagowego modelu Select Chronograph. Która najbardziej przypadła Wam do gustu?

modne zegarki plantwear

1. Chronograph Klon-Orzech  2. Chronograph Orzech-Wenge 3. Chronograph Wenge Padouk 4. Chronograph Padouk Wenge

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *