Metalowe okulary korekcyjne – Kolekcja Fusion

Metalowe okulary korekcyjne od Plantwear stały się faktem! Przedstawiamy Wam kolekcję Fusion, czyli metalowo-drewniane oprawki okularowe, w których bez problemu zamontujecie szkła korekcyjne. Wybierajcie!

Okulary Profesor

Napadamy na Wasze serca z metalowymi okularami korekcyjnymi Profesor! Misja: “zaskoczenie” musi zakończyć się sukcesem. W końcu klasyczny design w mocno unowocześnionej odsłonie sprawdza się zawsze!

Okulary Denver

Okulary korekcyjne z metalu inspirowane stolicą Kolorado? To TEN poziom, czyli naprawdę wysoki – w końcu Denver, z uwagi na swoje położenie, nazywane jest milowym miastem. Zobacz 3 odsłony tego modelu: Gold, Silver i Grafit.

Okulary Tokio

Szaleństwu mówimy stanowcze… TAK! Okulary korekcyjne Tokio zauroczą każdego, kto ceni niebanalne połączenia, stylowy design i wysoką jakość wykonania. Bo moda to odważne łączenie kolorów i materiałów!

Dla Twojej wygody – metalowe okulary korekcyjne Plantwear

Zaskakiwać potrafimy jak nikt inny! Dlatego w naszej ofercie właśnie pojawiły się metalowe okulary korekcyjne. W końcu możesz upolować stylowe i designerski oprawki okularowe do montażu swoich szkieł korekcyjnych. Już nie musisz wybierać między oryginalną formą, a wysoką jakością wykonania. Polskie, solidne okulary korekcyjne z metalu znajdziesz już w ofercie Plantwear!

Lekkie, komfortowe i bardzo wygodne. Po to, by towarzyszyć Ci każdego dnia! Jeśli więc zależy Ci na tym, by Twoje oryginalne okulary korekcyjne były nie tylko designerskie, ale też bardzo wygodne, postaw na jakość, którą gwarantuje Plantwear! 

Nowość 2019: oprawki okularowe metalowe

Nie boimy się tego, czego nie znamy. Dlatego sięgamy po nieoczywiste materiały. Nasze metalowe okulary korekcyjne powstały z połączenia, o którym można powiedzieć jedno: zachwycające! Łączymy w nich galwanizowany metal i naturalne drewno. Subtelnie, przemyślanie, nowocześnie. Lubisz, kiedy oprawki okularowe robią wrażenie, choć nie rzucają się nachalnie w oczy? Poznaj metalowe oprawki korekcyjne Plantwear. Zapewnią Ci zarówno oryginalny wygląd, jak i komfort użytkowania.

Domyślnie montujemy w nich szkła “zerówki”. byś mógł przymierzyć je zupełnie bez zobowiązań! Ułatwia to też proces wymiany czy zwrotu, a Twój optyk na pewno nie będzie miał problemu z zamontowaniem w nich szkieł korekcyjnych – zadbaliśmy o to w trakcie projektowania!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Aktualne promocje