Drewniane naszyjniki Insekty

Natura jest piękna! Czasem, by to dostrzec, trzeba spojrzeć… w dół. Poznaj oryginalne drewniane naszyjniki Insekty. Wszystkie zawieszki są inspirowane kolorowymi przedstawicielami świata owadów. Odkryj naturalne piękno tam, gdzie się go nie spodziewasz. Zobacz też Drewniane Bransoletki Insekty – do kompletu! 😉

Kolekcja Insekty

Poznaj naszych bohaterów! Każda drewniana zawieszka jest odzwierciedleniem ubarwienia jednego z fascynujących owadów: strojnicy baldaszkówki, rusałki pawika, pszczoły miodnej, nadobnicy alpejskiej lub modraszka ikara. Która podoba Ci się najbardziej? Drewniane naszyjniki Insekty to świetny sposób, by wyróżnić się – kolorowo! Zobacz też Drewniane Bransoletki Insekty.

Wrzuć zdjęcie swojej biżuterii z kolekcji “Insekty” na Instagram z hashtagiem: #PlantwearInsekt – za każde 500 zdjęć oznaczonych tym hashtagiem stawiamy drewniany domek dla pożytecznych owadów!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Pomysły na prezent - KLIK

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy!

Dołącz do Ludzi Plantwear! Bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami i... odbierz rabat powitalny na pierwsze zakupy! Sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis do newslettera.

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

FreshMail.pl