Drewniane bransoletki Insekty

Czas odkryć piękno natury, na które zwykle nie zwracasz uwagi. Poznaj drewniane bransoletki Insekty, czyli wyjątkową kolekcję biżuterii, inspirowanej fascynującym światem owadów. Spójrz w dół, przyjrzyj się lepiej mieszkańcom traw i zakochaj się w oryginalności! Zobacz też Drewniane Naszyjniki Insekty – do kompletu! 😉

Kolekcja Insekty

Świat owadów zaprasza Cię w swoje progi! Nasi bohaterowie już czekają. Inspiracją do stworzenia każdej drewnianej zawieszki na bransoletce był owad: strojnica baldaszkówka, rusałka pawik, pszczoła miodna, nadobnica alpejska lub modraszek ikar. Ich piękne, kolorowe ubarwienie na pewno urzeknie również Ciebie! Wybierz swoją bransoletkę i zobacz też Drewniane Naszyjniki Insekty.

Wrzuć zdjęcie swojej biżuterii z kolekcji “Insekty” na Instagram z hashtagiem: #PlantwearInsekt – za każde 500 zdjęć oznaczonych tym hashtagiem stawiamy drewniany domek dla pożytecznych owadów!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Pomysły na prezent - KLIK

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy!

Dołącz do Ludzi Plantwear! Bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami i... odbierz rabat powitalny na pierwsze zakupy! Sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis do newslettera.

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

FreshMail.pl