Bransoletki drewniane Plantwear

Nieustannie szukamy nowych inspiracji, dlatego nasza oferta produktowa stale się powiększa. Po zegarkach, okularach i etui przyszedł czas na bransoletki drewniane Plantwear! To oryginalny dodatek do każdej stylizacji, który wyróżnia i przyciąga spojrzenia!

Przygotowaliśmy coś zarówno dla tych, którzy lubią wyraźną biżuterię, jak i dla tych, którzy wolą delikatne dodatki.Nasze drewniane bransoletki noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dajemy Ci wybór: kilkanaście różnych wzorów zawieszki i kolorów sznurka pozwoli Ci stworzyć bransoletkę idealną.

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Jeśli więc cenisz minimalizm i prostotę, bransoletka szczęścia z drewnianą zawieszką jest tym, czego szukasz. Niech na ręce zawiąże Ci ją Ktoś Wyjątkowy, by przyciągała i gromadziła dobrą energię!

Coś dla miłośników zwierząt, coś dla tych, co wolą symbole, coś dla podróżników, sportowców, par i przyjaciółek – wśród ręcznie plecionych bransoletek z drewnianym medalionem każdy znajdzie coś dla siebie! I każdy może dzięki swojej bransoletce posadzić drzewo!