Zamów dziś – wyślemy jutro! Produkty z wysyłką 24h!

Chcesz mieć swój drewniany zegarek w ekspresowym tempie? A może potrzebny Ci wyjątkowy prezent na ostatnią chwilę? Zobacz drewniane produkty, które wysyłamy w 24h od złożenia (i opłacenia) zamówienia!

Jak złożyć zamówienie z wysyłką w 24h?

  1. Wybierz jeden (lub kilka) z produktów poniżej. Wyłącznie produkty zamieszczone na tej stronie wysyłamy w 24h.
  2. Złóż i opłać swoje zamówienie. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania płatności lub wyboru opcji “płatność za pobraniem”. Ekspresowa płatność = ekspresowa wysyłka!
  3. I już! Czekaj na swoją przesyłkę! 🙂

Uwaga! Produkty z wysyłką 24h nie mają możliwości personalizacji. Dodatkowo, jeśli w Twoim zamówieniu znajdą się produkty zarówno z kategorii “wysyłka 24h”, jak i ze standardowej oferty, całe zamówienie będzie zrealizowane w czasie od 1 do 7 dni roboczych.

Zamówienia na produkty z kategorii „wysyłka 24h” złożone w czasie trwania promocji, mogą mieć wydłużony czas realizacji do 7 dni roboczych.

Drewniane zegarki z wysyłką 24h!

Prezent na ostatnią chwilę? Mamy coś dla niej i dla niego – oczywiście z ekspresową wysyłką. Przygotowaliśmy 3 modele zegarków, z których na pewno wybierzesz idealny! Nasz bestseller – Raw Palisander, czyli oryginalny drewniany zegarek unisex (noszą go zarówno mężczyźni, jak i kobiety). Ulubieńcy Pań: Flake Rose Klon i Fusion Aurora oraz elegancki, subtelny Fusion Dawn. Wybierz swój!

Bransoletki plecione – wilk i tybetański znak szczęścia

Mały prezent pełen wielkich emocji? Biżuteria! Ale nie taka zwykła – drewniana. Ulubione bransoletki dla par i absolutny HIT wśród bransoletek plecionych: bransoletki z wilkiem oraz z tybetańskim znakiem szczęścia. Oryginalne, unikatowe, stylowe. Teraz dostępne z wysyłką 24h!

Bransoletki szczęścia – uroczy prezent dla kobiety!

Urocze drewniane pudełeczko a w nim… najpiękniejsza odsłona minimalizmu, czyli bransoletka szczęścia! Wasze ulubione wzory zawieszki – serce i korona – już dostępne z wysyłką w 24h! Idealny prezent na ostatnią chwilę dla każdej kobiety. Pamiętaj, że tak szybko dostarczymy wyłącznie bransoletkę bez personalizacji na pudełku.

Drewniane kwiaty

Prezent na ostatnią chwilę? Myślisz: kwiaty. A my na to: wybierz takie, które nie zwiędną – drewniane kwiaty od Plantwear! Wyślemy je do Ciebie (lub na wskazany przez Ciebie adres) w 24h. Oczywiście z personalizowanym bilecikiem!

Zobacz jak je pakujemy!

Wszystkie zegarki pakujemy w drewniane pudełka – idealne na prezent.

drewniane zegarki Plantwear, raw palisander

Seria zegerków Fusion ma wyjątkowe, wydrążone pudełko z magnetyczną pokrywką.

drewniane zegarki Plantwear

One już wybrały! Zobacz zdjęcia naszych Klientek

drewniane zegarki Plantwear

Fot. Kamil

drewniane zegarki Plantwear

Fot. Agnieszka

Fot. Marta

drewniane zegarki Plantwear

Fot. Kasia

Prezent na ostatnią chwilę – wysyłamy w 24h

Czasem nie pomyślisz odpowiednio wcześnie, a urodziny żony, męża, teściowej czy przyjaciółki zbliżają się wielkimi krokami. Gdzie znajdziesz prezent na ostatnią chwilę? Po pierwsze: oryginalny. Po drugie: zaskakujący. A po trzecie: pięknie zapakowany? Przygotowaliśmy solidny zapas produktów, które wysyłamy w 24h

Prezent dla niej i dla niego z szybką wysyłką 

Wybraliśmy kilka modeli zegarków – coś dla niej i dla niego. Flake Rose, Fusion Aurora, Fusion Dawn i nasz bestseller – Raw Palisander, to właśnie te zegarki są teraz dostępne z wysyłką 24h. Dorzucamy do nich jeszcze najpopularniejsze bransoletki plecione (wilk i tybetański znak szczęścia) oraz bransoletki szczęścia (serce i koronę).

Dzięki temu, na pewno znajdziesz u nas idealny prezent na ostatnią chwilę – zarówno dla niego, jak i dla niej.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
3 produkty: -30%, 2 produkty: -25%, 1 produkt: -20%