Zamów dziś – wyślemy jutro! Produkty z wysyłką 24h!

Chcesz mieć swój drewniany zegarek w ekspresowym tempie? A może potrzebny Ci wyjątkowy prezent na ostatnią chwilę? Zobacz drewniane produkty, które wysyłamy w 24h od złożenia (i opłacenia) zamówienia!

  1. Wybierz jeden (lub kilka) z produktów poniżej. Wyłącznie produkty zamieszczone na tej stronie wysyłamy w 24h.

2. Złóż i opłać swoje zamówienie. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania płatności lub wyboru opcji “płatność za pobraniem”. Ekspresowa płatność = ekspresowa wysyłka!

3. W celu przyspieszenia dostawy rekomendujemy wybór DPD, jako metody wysyłki. I już! Czekaj na swoje zamówienie! 🙂

4. Uwaga! Produkty z wysyłką 24h nie mają możliwości personalizacji. Dodatkowo, jeśli w Twoim zamówieniu znajdą się produkty zarówno z kategorii “wysyłka 24h”, jak i ze standardowej oferty, całe zamówienie będzie zrealizowane w czasie od 1 do 5 dni roboczych.

5. Zamówienia na produkty z kategorii „wysyłka 24h” złożone w czasie trwania promocji, mogą mieć wydłużony czas realizacji do 7 dni roboczych.

Drewniane zegarki z wysyłką 24h!

Prezent na ostatnią chwilę? Mamy coś dla niej i dla niego – przygotowaliśmy 6 modeli zegarków. Nasze bestsellery – Raw Palisander, czyli oryginalny drewniany zegarek unisex oraz męski, elegancki Fusion Dusk. Ulubieńcy Pań: Flake Rose Klon i Royal Jawor Falisty. Wyrazista kolekcja Print – Crazy Forest i Rock And Roll.

Drewniane bransoletki

Drewniane bransoletki dla mężczyzn i kobiet. Nasze bestsellery: bransoletki z wilkiem oraz z tybetańskim znakiem szczęścia lub bransoletka z literą. Teraz dostępne z wysyłką 24h!

Bransoletki szczęścia – uroczy prezent dla kobiety!

Urocze drewniane pudełeczko a w nim… najpiękniejsza odsłona minimalizmu, czyli bransoletka szczęścia! Wasze ulubione wzory zawieszki – serce, kotek, łapka i stópki – już dostępne z wysyłką w 24h!
Pamiętaj, że tak szybko dostarczymy wyłącznie produkty bez personalizacji na pudełku.

Drewniane kwiaty

Prezent na ostatnią chwilę? Myślisz: kwiaty. A my na to: wybierz takie, które nie zwiędną – drewniane kwiaty od Plantwear! Wyślemy je do Ciebie (lub na wskazany przez Ciebie adres) w 24h. Oczywiście z personalizowanym bilecikiem!

Oni już wybrali! Zobacz zdjęcia naszych Klientów

drewniane zegarki Plantwear

Fot. Kamil

drewniane zegarki Plantwear

Fot. Agnieszka

Fot. Marta

drewniane zegarki Plantwear

Fot. Kasia

Prezent na ostatnią chwilę – wysyłamy w 24h

Czasem nie pomyślisz odpowiednio wcześnie, a urodziny żony, męża, teściowej czy przyjaciółki zbliżają się wielkimi krokami. Gdzie znajdziesz prezent na ostatnią chwilę? Po pierwsze: oryginalny. Po drugie: zaskakujący. A po trzecie: pięknie zapakowany? Przygotowaliśmy solidny zapas produktów, które wysyłamy w 24h

Prezent dla niej i dla niego z szybką wysyłką 

Wybraliśmy kilka modeli zegarków – coś dla niej i dla niego. Flake Rose, Fusion Aurora, Fusion Dawn i nasz bestseller – Raw Palisander, to właśnie te zegarki są teraz dostępne z wysyłką 24h. Dorzucamy do nich jeszcze najpopularniejsze bransoletki plecione (wilk i tybetański znak szczęścia) oraz bransoletki szczęścia (serce i koronę).

Dzięki temu, na pewno znajdziesz u nas idealny prezent na ostatnią chwilę – zarówno dla niego, jak i dla niej.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Wybrane produkty wysyłamy w 24h - zobacz!