Skórzane Chokery – biżuteria dla odważnych

Jaki żywioł oddaje najlepiej Twój charakter: ogień, woda, ziemia, a może powietrze? Prezentujemy skórzane chokery na szyję, czyli biżuterię dla odważnych kobiet, które chcą się wyróżnić! Wybierz kolor skórzanego paska – różowy, beżowy lub czarny – i stwórz choker idealny. Drewniana zawieszka z symbolem wybranego przez Ciebie żywiołu nada mu uroku i podkreśli Twoją osobowość.

Nasze chokery są idealnie dopasowane do zegarków z serii Fusion i skórzanych bransoletek “4 Żywioły”. Możesz więc stworzyć komplet, który przyciąga wzrok lub… stanie się idealnym prezentem! Każdy choker pakujemy do dedykowanego drewnianego pudełka, które zachwyca prostotą i elegancją. Wybierz kombinację dla siebie!

Skórzany Choker – Ogień

Tworzysz, choć czasem zdarza Ci się wybuchnąć. Przede wszystkim ogrzewasz, ale możesz też niszczyć. Jesteś dynamiką i namiętnością. Dodatkowo, śmiało podejmujesz się nowych wyzwań. Lubisz stać w pierwszym szeregu. Chętnie odkrywasz nowe miejsca, bo ufasz swojej intuicji. Cieszysz się na spotkanie z tym, co nowe. Wiesz, co w Tobie drzemie i znasz swoją moc.

Ogień jest Twoim żywiołem!

Skórzany Choker – Woda

Tajemnicze głębie oceanu w porównaniu do orzeźwiającego zimnego strumienia? Woda jest wszystkim! Jesteś tajemnicą. Tym, co skomplikowane, paradoksalne. Intuicja i emocje są dla Ciebie ważne. Ponadto, twierdzisz, że uczucia rządzą światem. Interesujesz się ludzką psychiką, kontakty międzyludzkie nawiązujesz z lekkością. Dodatkowo, troszczysz się o innych i dzięki wysoko rozwiniętej empatii doskonale ich rozumiesz.

Woda jest Twoim żywiołem!

Skórzany Choker – Ziemia

Jesteś przede wszystkim ostoją pragmatyzmu i realizmu. Twardo stąpasz po ziemi. Oprócz tego, można na Ciebie liczyć – nigdy nie zawodzisz. Doceniasz spokój i wartość stabilizacji. Lubisz sprawdzać, analizować, a następnie: podejmować działania. Jesteś fundamentem, można na Tobie polegać. Pracowitość, wytrwałość, ale z dużą dozą ostrożności – oto Ty! Stawiasz na cele – nie na marzenia. Sięgasz wysoko, bo potrafisz zarządzać. Znasz również swoją wartość.

Ziemia jest Twoim żywiołem!

Skórzany Choker – Powietrze

Przede wszystkim: jesteś, choć nie zawsze można Cię zobaczyć. Największą wartością jest dla Ciebie wolność. Twierdzisz, że granice nie istnieją. Dodatkowo, pokonujesz ograniczenia i łamiesz schematy. Bywasz jak gwałtowny wicher, by chwilę później stać się delikatną bryzą. Ponadto, masz świadomość siły swojego intelektu. Dlatego łatwo rozwiązujesz problemy. Odważnie odkrywasz nowości. Bywasz nieprzewidywalny i nieuchwytny, a Twoje horyzonty rozciągają się naprawdę szeroko. Oto Ty.

Powietrze jest Twoim żywiołem!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zestawy bestsellerów 20% taniej - klik!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy!

Dołącz do Ludzi Plantwear! Bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami i... odbierz rabat powitalny na pierwsze zakupy! Sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis do newslettera.

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

FreshMail.pl