Prezent na walentynki dla niego – 3 propozycje, już od 59 zł!

Być może nie widzi różnicy między sukienką i spódnicą. Nie zawsze dostrzega spektakularną zmianę po Twojej wizycie u fryzjera, nie rozumie, o co chodzi z tym całym hybrydowym manicure, a zalotka to dla niego nazwa jakiegoś wirusa. Być może odnajdujesz w nim wiele cech Sida leniwca z “Epoki Lodowcowej”. Ale: i tak kochasz go najbardziej na świecie. Dlatego podpowiemy Ci, jak wybrać prezent na walentynki dla chłopaka – i to z efektem WOW!

Zdarza się, że dzieli Was więcej niż dzieliło Pocahontas i Johna Smitha. Ale zawsze masz pewność, że niczym Jack z “Titanica” oddałby dla Ciebie ostatnią deskę na środku zimnego oceanu. Albo nawet ostatni kawałek pizzy. Spraw, by tegoroczne walentynki były wyjątkowe – poznaj 3 propozycje na oryginalny prezent na walentynki dla niego – już od 59 zł!

Kartka walentynkowa + 2 bransoletki w komplecie —> Dowiedz się więcej

Co kupić chłopakowi na walentynki? Bransoletkę Plantwear!

Twój chłopak i bransoletka? Tak, to dobre połączenie. Nawet jeśli dostrzegasz w swoim lubym głębokie pokłady uroku osobistego (niemal jak u Osła ze “Shreka”!), zapewne drzemie w nim prawdziwa wilcza natura. Silny, odważny, zdecydowany – jeśli taki właśnie jest Twój chłopak, podaruj mu drewnianą bransoletkę z wilkiem. I pamiętaj: wilki łączą się w pary na całe życie, dlatego są symbolem odwagi i wierności swoim wyborom!

prezent na walentynki dla niego

Bransoletka z wilkiem – wybierz inny kolor sznurka! —> Dowiedz się więcej

Wolisz coś bardziej symbolicznego? Coś, co moglibyście nosić razem? Mamy to! Poznaj drewniane bransoletki z zawieszką w kształcie nieskończoności! Romantyczne, subtelne, ale bardzo wymowne. Tylko popatrz! To jednocześnie jeden z najpopularniejszych wzorów, wybieranych przez naszych Klientów. 2 kolory drewna i kilka kolorów sznurka – na pewno wybierzesz zestaw idealny dla Was!

prezent na walentynki dla niego4

Bransoletka Nieskończoność —> Dowiedz się więcej

2. Jak 2 elementy układanki – kartka i 2 bransoletki

Psss! Prezent na walentynki dla niego może być jednocześnie prezentem dla Ciebie. W końcu: pasujecie do siebie jak dwie połówki jabłka, pomarańczy, kiwi czy kokosa, a on jest Twoim brakującym elementem układanki, prawda? 😉 Dlatego mamy coś, co Was zaskoczy: kartka walentynkowa z Twoimi życzeniami i 2 bransoletkami. Brzmi świetnie? Taka jest!

prezent na walentynki dla chłopaka 1

Twoje życzenia, 2 bransoletki, piękna forma  —> Kartka na Walentynki

Dzięki naszej kartce masz możliwość podarowania ukochanemu spersonalizowanych życzeń. Przecież nikt lepiej niż Ty nie powie “Kocham Cię” w wyjątkowy i tylko dla Was właściwy sposób. Spróbuj! Takiego prezentu jeszcze od Ciebie nie dostał!

Pasujecie do siebie jak 2 elementy układanki? Podaruj kartkę z bransoletkami  —> Dowiedz się więcej

Mało tego! Do drewnianej kartki z życzeniami dołączamy 2 oryginalne drewniane bransoletki Plantwear. Każda z nich ma zawieszkę w kształcie puzzla, która oczywiście idealnie pasuje do tej drugiej. Teraz na każdym kroku możecie udowadniać, że kolejna miłosna produkcja Disneya powinna być po prostu o Was!

prezent na walentynki dla niego2

Kartka i bransoletki – puzzle  —> Dowiedz się więcej

3. Co na walentynki? Drewniany zegarek!

Szczęśliwi podobno czasu nie liczą, więc… zdarza im się spóźniać. Pomóż swojemu chłopakowi być zawsze na czas – podaruj mu wyjątkowy drewniany zegarek od Plantwear! Rzuć okiem zwłaszcza na absolutny bestseller ostatnich miesięcy: RAW Palisander.

prezent na walentynki dla niego3

Nasz bestseller: zegarek Raw Palisandetr —> Poznaj go lepiej

Szukasz czegoś jeszcze bardziej wyrazistego? A może właśnie – zupełnie klasycznego? Takie zegarki też u nas znajdziesz. Sprawdź koniecznie na www.plantwear.pl!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *