Zapraszamy do odwiedzenia naszej wyspy w  Galerii Kazimierz
ul. Podgórska 34, 31-536 Kraków.

Otwarte od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00
w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00
tel: 577 110 056
krakowkazimierz@plantwear.pl

Chcesz zobaczyć nasze zegarki na żywo? Dotknąć, przymierzyć, poczuć, jak to jest z prawdziwym drewnem na nadgarstku? Zapraszamy na naszą wyspę w Galerii Kazimierz. To tutaj spotkasz wszystkie nasze modele i sprawdzisz, który z nich najlepiej do Ciebie pasuje.

Jeśli wybierzesz zegarek z drewnianą bransoletą, na miejscu dopasujemy jej długość do Twojego nadgarstka. Kupując produkt na wyspie otrzymasz też piękne drewniane pudełko i 24-miesięczną gwarancję. Przyjdź, przymierz – poczuj różnicę.

Plantwear Galeria Kazimierz
Plantwear Galeria Kazimierz
Plantwear Galeria Kazimierz
Plantwear Galeria Kazimierz
Plantwear Galeria Kazimierz
Plantwear Galeria Kazimierz

Gdy do Krakowa masz jednak za daleko… 100 dni na zwrot!

Chcesz przymierzyć zegarek Plantwear, ale do Krakowa masz dobrych kilkaset kilometrów? Nie martw się, możesz zamówić wybrany model (lub modele) na naszej stronie internetowej i sprawdzić w domu, czy są tak fajne, jak myślisz.

Masz aż 100 dni na zwrot produktu, jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań. Pamiętaj tylko, że nie może on nosić śladów używania. Zamów, dotknij, (d)oceń. Śmiało – przecież niczym nie ryzykujesz.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zestawy bestsellerów 20% taniej - klik!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na pierwsze zakupy!

Dołącz do Ludzi Plantwear! Bądź na bieżąco z promocjami oraz nowościami i... odbierz rabat powitalny na pierwsze zakupy! Sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis do newslettera.

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

FreshMail.pl