Naszyjniki drewniane Plantwear

Biżuteria na szyję właśnie nabrała nowego wymiaru: poznajcie naszyjniki drewniane od Plantwear! Przede wszystkim: stworzone z myślą o tych, którzy kochają oryginalność. Oprócz tego: zaprojektowane tak, by zachwycać od pierwszego wejrzenia. Na koniec: prezentowo zapakowane. Po prostu: przemyślane w każdym calu.

Naszyjniki drewniane Plantwear to obecnie 2 linie produktów: zawieszone na srebrnym łańcuszku Horyzonty Wyobraźni oraz Skórzane Chokery z symbolami 4 żywiołów. Pierwsze są idealnym wyborem dla subtelnych minimalistek, które cenią delikatną, ale intrygującą biżuterię. Chokery to z kolei propozycja dla odważnych kobiet, które chcą się wyróżnić. Dodatkowo, idealnie dopasowana do naszych zegarków serii Fusion! Który drewniany naszyjnik pasuje więc do Ciebie?

Podkreśl swój charakter! Poznaj chokery ze skóry z drewnianymi zawieszkami. Wybierz żywioł, który pasuje do Twojej osobowości – ogień, woda, powietrze a może ziemia? Dopasuj kolor skórzanych pasków (róż, beż, czerń) i ciesz się oryginalną ozdobą!

Dla tych, którzy cenią subtelność: naszyjniki z ręcznie łamanego kawałka drewna i bezbarwnej żywicy, z naturalnym kamieniem – turkusem, na srebrnym łańcuszku (próba 925). W uroczym drewnianym pudełeczku. A Ty, co widzisz na swoim Horyzoncie?