Zegarek Flake Rose – za co kochają go kobiety?

Co do zasady, w Plantwear nie tworzymy drewnianych produktów z podziałem na damskie i męskie. Uważamy, że taki podział jest sztuczny i… zwyczajnie niepotrzebny. Najlepiej widać to w odniesieniu do naszych okularów przeciwsłonecznych. Jeśli więc chcesz się dowiedzieć, co myślimy a propos podziału na okulary damskie i męskie, zajrzyj do naszego wcześniejszego wpisu.

Dlaczego zatem nasz Flake Rose uznajemy za typowo damski zegarek? Cóż, jeszcze nie przytrafił nam się Klient, który zamówił go dla siebie. Albo przynajmniej nam się tym nie pochwalił (co nie zmienia faktu, że jesteśmy na to otwarci!). Wiemy natomiast doskonale, co myślą o nim kobiety i za co tak bardzo go kochają.

zegarek drewniany flake rose

Zegarek damski? Po prostu różowy!

Nie ocenia się książki po okładce, ludzi po wyglądzie i sytuacji po pozorach, ale… nie da się ukryć, że Flake Rose urzeka na pierwszy rzut oka. Pastelowy, delikatny odcień różu spotykamy w nim bowiem nie tylko na pasku (oczywiście z naturalnej skóry), ale też na tarczy.

Jak to możliwe? Tarcza wykonana z klonu posiadającego naturalne łuski również jest w wersji pink. Dzięki temu jest nie tylko intrygująca i bardzo oryginalna, ale też delikatna i subtelna. Sprawia, że całość doskonale się komponuje i świetnie wygląda na nadgarstku. Piękniej się nie da!

zegarek flake rose

Kropka nad „i”: koperta z jasnego drewna

Kobiety kochają róż, ale nie samym różem żyje Flake Rose. Równie ważną i wyrazistą częścią składową jest jego koperta wykonana z jasnego, naturalnego drewna klonowego. To bardzo przemyślany wybór, który sprawia, że zegarek nabiera nuty elegancji, ale nie jest przesadnie biżuteryjny.

Dlatego właśnie Flake Rose’a można nosić zarówno do koktajlowych sukienek czy eleganckich biznesowych zestawów, jak i casualowych, codziennych stylizacji. Uniwersalność tego modelu powoduje, że kobiety zakochują się w nim od pierwszego wejrzenia – i to uczuciem, które nie mija z czasem!

zegarek drewniany flake rose

Zegarek damski Flake Rose – dla kogo?

Zastanawiasz się, jakie kobiety noszą Flake Rose’a? Z naszych obserwacji wynika, że… zadowolone! To zegarek, który nie ma przynależności wiekowej: pasuje zarówno nastolatkom, młodym kobietom, jak i tym nieco starszym. Podoba się miłośniczkom klasyki, jak i tym, które kochają nowoczesny design. Pasuje do otwartych, pewnych siebie kobiet, jak i do delikatnych, subtelnych i nieco nieśmiałych dam.

Nie jesteś przekonany? Sprawdź na Instagramie hashtagi: #ludziePlantwear lub #plantwear_pl i zobacz, ile różnych kobiet z radością chwali się swoim Flake Rose’em! Przeczytaj też opinie o tym zegarku na naszej stronie internetowej.

Nie wiesz, kim są #ludziePlantwear? O tej niezwykłej społeczności przeczytasz w innym naszym wpisie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *