SERIA SELECT

PRAWDZIWY CHRONOGRAPH W NATURALNEJ OBUDOWIE

SERIA ROYAL

KRÓLEWSKI DESIGN I WYKOŃCZENIE

SERIA BASIC

4 WERSJE – 12 KOLORÓW PASKÓW 

DREWNIANE ETUI 

JAKOŚĆ PLANTWEAR

NOWOŚĆ – SERIA FLAKE

GDZIE RODZĄ SIĘ WSPANIAŁE POMYSŁY

PRACOWNIA PLANTWEAR

Plantwear jest producentem, dystrybutorem i sprzedawcą detalicznym wszystkich oferowanych produktów. Powstają one w naszej pracowni na terenie Polski. Wszystkie produkty przechodzą przez rygorystyczną kontrolę jakości aby zapewnić najwyższy poziom Waszej satysfakcji!
Drewniane okulary i drewniane zegarki Plantwear są produktami tworzonymi z pasją

Zapraszamy do niesamowitego świata produktów Plantwear.

Odkryj razem z nami ogromny potencjał drewna, poznaj jego wytrzymałość, zachwyć się pięknem jego faktury i znajdź dla siebie najlepsze okulary drewniane, do których idealnie będą pasowały nasze wyjątkowe modele zegarków męskich i damskich.

Plantwear to okulary z drewna o niebanalnym designie, dzięki którym podkreślisz swój charakter i styl. Znajdź oprawki odpowiednie do Twojego temperamentu – bądź Classic, Cool, Fresh. Bądź sobą! A może wolisz sentymentalną podróż w przeszłość za sprawa kolekcji okularów drewnianych Retro? Mamy też coś dla wszystkich, którzy uwielbiają zwracać na siebie uwagę otoczenia – kolekcja Lans to najlepsze rozwiązania stylistyczne w nowoczesnym, designerskim wydaniu.

Plantwear to również wyjątkowe, eleganckie zegarki męskie i damskie. Proponujemy niezwykle bogatą ofertę modeli, które łatwo dopasować nie tylko do aktualnie noszonej stylizacji, ale także do indywidualnych preferencji estetycznych. Nasze zegarki to najwyższa jakość wykonania, doskonałość ukryta w każdym detalu i piękno drewnianej faktury. Proponujemy również niebanalne połączenie drewna i naturalnego kamienia w wybranych modelach zegarków.

Już dziś sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie w naszym sklepie internetowym Plantwear!