Drewniane naszyjniki – Horyzonty Wyobraźni

Połączenie, które zachwyca. Naturalne piękno drewna i żywicy zamknięte w subtelnym naszyjniku. Horyzonty Wyobraźni to drewniane naszyjniki dedykowane kobietom ceniącym minimalizm, oryginalność i delikatność. Wisiorki dostępne w 3 różnych kształtach (serce, trójkąt, koło), z naturalnym kamieniem – turkusem, na łańcuszku wykonanym ze srebra próby 925 – to ozdoba i wyróżnik w jednym.

Każdy kawałek drewna użyty do wykonania naszyjnika, został złamany ręcznie. Dlatego jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Spójrz na niego i powiedz, co widzisz? Każdy zobaczy w swoim wisiorku coś innego, więc nazwaliśmy je… Horyzontami Wyobraźni. Przygotowaliśmy też dla nich wyjątkowe pudełeczko, by nasze drewniane naszyjniki idealnie nadawały się na prezent.

Wybierz kształt

Horyzonty Wyobraźni – Serce

Drewniany naszyjnik z kolekcji “Horyzonty Wyobraźni” z wisiorkiem w kształcie serca. Połączenie ręcznie złamanego kawałka naturalnego drewna i bezbarwnej żywicy. Zawieszony na srebrnym łańcuszku (próba 925) i zapakowany w minimalistyczne, drewniane pudełeczko.

Horyzonty Wyobraźni – Koło

Naszyjnik drewniany z kolekcji “Horyzonty Wyobraźni” z wisiorkiem w kształcie koła. Połączenie ręcznie złamanego kawałka naturalnego drewna i bezbarwnej żywicy. Zawieszony na srebrnym łańcuszku (próba 925) i zapakowany w minimalistyczne, drewniane pudełeczko.

Horyzonty Wyobraźni – Trójkąt

Naszyjnik z drewna z kolekcji “Horyzonty Wyobraźni” z wisiorkiem w kształcie trójkąta. Połączenie ręcznie złamanego kawałka naturalnego drewna i bezbarwnej żywicy. Zawieszony na srebrnym łańcuszku (próba 925) i zapakowany w minimalistyczne, drewniane pudełeczko.