Bransoletki drewniane Plantwear

Nieustannie szukamy nowych inspiracji, dlatego nasza oferta produktowa stale się powiększa. Po zegarkach, okularach i etui przyszedł czas na bransoletki drewniane Plantwear! To oryginalny dodatek do każdej stylizacji, który wyróżnia i przyciąga spojrzenia!

Przygotowaliśmy coś zarówno dla tych, którzy lubią wyraźną biżuterię, jak i dla tych, którzy wolą delikatne dodatki.Nasze drewniane bransoletki noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dajemy Ci wybór: kilkanaście różnych wzorów zawieszki i kolorów sznurka pozwoli Ci stworzyć bransoletkę idealną.

Kawałek nieba zamknięty w bransoletce! Kolekcja “Zodiak” to 12 bransoletek wykonanych z drewnianych koralików, nawleczonych na gumkę jubilerską. Każda z nich posiada zawieszkę z gwiezdną konstelacją i naturalnym kamieniem w miejscu najjaśniejszej gwiazdy.

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom! Dołączamy do oferty bransoletki skórzane w 3 kolorach: beżowym, różowym i czarnym. Co je wyróżnia? Drewniane zawieszki z symbolami 4 żywiołów: ognia, wody, ziemi i powietrza. Który pasuje do Ciebie?

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Jeśli więc cenisz minimalizm i prostotę, bransoletka szczęścia z drewnianą zawieszką jest tym, czego szukasz. Niech na ręce zawiąże Ci ją Ktoś Wyjątkowy, by przyciągała i gromadziła dobrą energię!

Coś dla miłośników zwierząt, coś dla tych, co wolą symbole, coś dla podróżników, sportowców, par i przyjaciółek – wśród ręcznie plecionych bransoletek z drewnianym medalionem każdy znajdzie coś dla siebie! I każdy może dzięki swojej bransoletce posadzić drzewo!

A może bransoletki skórzane?

Drewniane bransoletki to nasza specjalność! Z myślą o kobietach zaprojektowaliśmy nie tylko wiele wzorów bransoletek plecionych, ale też delikatne i minimalistyczne bransoletki szczęścia.

Mężczyznom proponujemy bransoletki plecione na grubszym sznurku (10 mm) oraz naszą nowość: bransoletki męskie skórzane z zawieszkami – symbolami 4 żywiołów. Oczywiście występują one też w wersji dla kobiet na skórzanych paskach w kolorach beżu oraz różu i… Pasują idealnie do zegarków z serii Fusion i skórzanych chokerów! Drewno i skóra? To musi się udać! Poznaj skórzane bransoletki od Plantwear i zakochaj się w oryginalności!