Drewniane bransoletki ze znakiem zodiaku

Kolekcja “Zodiak” od Plantwear to bransoletki z koralików z naturalnego drewna orzechowego. Wszystkie nawleczone na gumkę jubilerską, dostępną w 2 rozmiarach i zapakowane w drewniane pudełko.

Wybierz znak zodiaku

znak zodiaku lew

Koziorożec

Jako koziorożec skupiasz się na konkretach! Dlatego mamy dla Ciebie wyjątkową bransoletkę z Twoim znakiem zodiaku i naturalnym kamieniem, który wybierzesz!

Wodnik

Niezależny Wodniku! Drewniana bransoletka ze znakiem zodiaku już na Ciebie czeka! W związku z tym: zobacz bransoletkę z koralików dedykowaną właśnie Tobie!

Ryby

Bransoletka ze znakiem zodiaku Ryby? Mamy to! Unikatowa bransoletka z koralików z gwiezdną konstelacją przypisaną do Twojego znaku zodiaku już na Ciebie czeka!

Baran

Dla wszystkich zodiakalnych Baranów – bransoletka z koralików! Na zawieszce? Uproszczony schemat ich gwiezdnej konstelacji i najjaśniejsza gwiazda zaznaczona naturalnym kamieniem. Poznaj ją bliżej!

Byk

Uparty jak… byk! Twoja bransoletka ze znakiem zodiaku Byk już na Ciebie czeka! Poznaj swoją gwiezdną konstelację i jej najjaśniejszą gwiazdę.

Bliźnięta

Błyskotliwość, spryt, gadatliwość – oto Ty! Przygotowaliśmy dla Ciebie bransoletkę z Twoim znakiem zodiaku w formie jego gwiezdnej konstelacji. Zobacz jaka oryginalna!

Rak

Bransoletka ze znakiem zodiaku Rak – dla wrażliwych i sentymentalnych zodiakalnych raków! Dowiedz się więcej o swojej konstelacji i wybierz kamień, którym zaznaczymy najjaśniejszą gwiazdę.

Lew

Jesteś zodiakalnym lwem i szukasz bransoletki? Mamy dla Ciebie najpiękniejszą bransoletkę z Twoim znakiem zodiaku i… naturalnym kamieniem! Sprawdź!

Panna

Porządek to Twoje drugie imię? Na pewno jesteś zodiakalną panną! Sprawdź bransoletkę z koralików, którą przygotowaliśmy dla Twojego znaku zodiaku.

Waga

Cenisz równowagę i unikasz konfliktów. Twój znak zodiaku to waga! Mamy bransoletkę, która pasuje właśnie do Ciebie. Sprawdź, czym możemy Cię zaskoczyć.

Skorpion

Zaangażowany jak… skorpion! Jeśli szukasz bransoletki ze swoim znakiem zodiaku, mamy dla Ciebie coś specjalnego. Bransoletka z koralików ze schematem Twojej konstelacji już czeka!

Strzelec

Jako strzelec ciągle szukasz nowości! Dlatego mamy dla Ciebie bransoletkę ze znakiem zodiaku. Poznaj swoją gwiezdną konstelację i jej najjaśniejszą gwiazdę!

Nasze bransoletki z koralików posiadają drewnianą zawieszkę z uproszczonym schematem gwiezdnej konstelacji, przypisanej do każdego ze znaków zodiaku. Najjaśniejszą gwiazdę zaznaczyliśmy naturalnym kamieniem. Wybierz, który chcesz mieć w swojej bransoletce: turkus, onyks, lapis lazuli czy malachit.

Bransoletki z koralików dla każdego znaku zodiaku!

Odpowiadamy na Wasze prośby! Bransoletki ze znakiem zodiaku już w naszej ofercie! 12 precyzyjnie zaprojektowanych drewnianych zawieszek z gwiezdnymi konstelacjami przypisanymi do każdego ze znaków zodiaku. A oprócz tego: kamień naturalny w miejscu najjaśniejszej gwiazdy!

Każda bransoletka ze znakiem zodiaku została wykonana z drewnianych koralików, nawleczonych na czarną gumkę jubilerską. Udostępniamy ją w 2 rozmiarach: S (ok. 17 cm) oraz M (ok. 20 cm). Dzięki temu, bransoletki lepiej dopasują się zarówno do węższych, jak i szerszych nadgarstków.

Bransoletki ze znakiem zodiaku i naturalnym kamieniem

Co wyróżnią nasze bransoletki ze znakiem zodiaku? Przede wszystkim: oryginalny design. A oprócz tego: materiał wykonania (naturalne drewno orzechowe), ręczne tworzenie i naturalny kamień w miejscu najjaśniejszej gwiazdy! Możemy umieścić turkus, onyks, lapis lazuli lub malachit – decyzja należy do Ciebie!

Akcja #plantwear 📸 jedno Zdjęcie = jedno posadzone drzewo! 🌳
Wspaniała akcja 😍 dołączamy! 🌿
Prezent na ostatnie wódzieste od michalina_88 ❤️🌿
#plantwear #plantweartrees #jewelery #tree #trees #nature #productphotography #plant #plantwearpolska
...

15 1

Pierwszy dzień mamy ❤️❤️
Kochać to za mało tego szkraba 🐢❤️
Najcudowniejsze uczucie być mamą właśnie jego 💗💗💗
#dzienmamy #pierwszydzienmamy #lovemyson #myson #plantwear #plantweartrees #miłość #zurnalistapl #miloscco
...

61 4

#plantwear #plantweartrees #posadzdrzewo #nature #bracelet #lake #wood #mountains #switzerland #boat #photography #photo #pictures #vevey ...

25 0

Wspomnienia. Sic mundus creatus est. Triquetra, symbol nierozerwalnej więzi.
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
#memories #plantwear #plantweartrees #dark #me #love #loveislove #triquetra #sicmunduscreatusest #branzoletki #braclets
...

114 0

To jest magiczne zdjęcie, bo dzięki niemu zostanie zasadzone drzewo 🌿 plantwear_pl ma nie tylko fajne bransoletki, ale też wartościowe pomysły, które bardzo szanuję 💚
#plantweartrees #plantwear #bransoletka #sadzimydrzewo #matkaziemia #naura #mothernaturerocks
...

9 0

Dzieki tej bransoletce przyczyniłem się do posadzenia drzewa 🌲
.
.
.
.
#plantwear #plantweartrees #plantwear_pl #brand #polishbrand #wspierampolskiemarki #polska #poland #pomagamy #pomagam #tree #trees #nature #bransoletka #naturelovers #naturelover #wilk #wolf #las #forest #watch #time #timex
...

6 0

Jaki może być mój ulubiony kolor... 🤷‍♀️#thinkpink #plants #plantwear #green #minigarden #home #plantweartrees #nature #naturelovers #naturephotography #woodwatch ...

20 1

#czwartek #thursday #poznań #chill #plantwear #plantweartrees #browneyes 😏😁 ...

246 7

Sadzimy drzewa
#plantwear #plantweartrees
prezent🎁#dzien mamy❤#dziękuję córeczko 😘
...

15 0

Jedno zdjęcie bransoletki to jedno posadzone drzewo? Namówiliscie mnie!

Ja już mam na koncie posadzony fragment lasu, zdecydowanie polecam 🙂 #plantwear #plantweartrees #drewnianabizuteria #drewno #natura
...

2 0

💚🖤🌱 #plantwear #plantweartrees #friends #friendshipgoals ...

24 2

Jak jest jeziorko to i kotwica być musi
Albo dwie ⚓⚓ #plantwear #plantweartrees #anchor #lake #love
...

8 0

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Prezenty na Dzień Dziecka