Drewniane bransoletki-symbole, które pomagają!

1 bransoletka = 1 maseczka dla szpitala

Małe gesty mają wielką moc. Dlatego szyjemy 200 maseczek dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Za każdą zakupioną bransoletkę plecioną do tej puli dorzucimy jeszcze 1 sztukę.

Węzeł celtycki

Doskonałość, nierozerwalna więź, siła uczucia między dwojgiem ludzi – to symbolizuje węzeł celtycki. Chcesz go nosić na bransoletce?

Drzewo życia

Bogata symbolika i nawiązanie do natury – to wszystko łączy w sobie drewniana bransoletka z drzewem życia. Poznaj ją lepiej.

Koło Dharmy

Marzysz o bransoletce z symbolem szczęścia? Poznaj znaczenie koła dharmy i postaw na drewno.

Kwiat życia

Harmonia, geometra i… bogata symbolika. To wszystko łączy w sobie bransoletka z kwiatem życia. Zobacz.

Tybetański znak szczęścia

Tybetański symbol wiecznej pomyślności: nieskończony przeplatany węzeł. To on powinien zawisnąć na Twojej bransoletce?

Góry

W górach jest wszystko, co kochasz? To właśnie z myślą o Tobie powstała drewniana Bransoletka Góry.

Aparat

Twoją pasją jest fotografia? Coś nam mówi, że Bransoletka Aparat Fotograficzny będzie do Ciebie świetnie pasować!

Róża wiatrów

Witaj podróżniku! To właśnie z myślą o Tobie powstała Bransoletka Róża Wiatrów!

Nieskończoność

Powodów, by wybrać bransoletkę ze znakiem nieskończoności jest wiele. A jaki jest Twój?

Serce

Love is in the air! Dlatego drewniane bransoletki z sercem są zawsze dobrym pomysłem na biżuterię. Zobacz nasze.

Kotwica

Ahoj, kapitanie! Zacumuj tutaj – bransoletka z kotwicą już na Ciebie czeka.

Puzzel

Brakująca część Twojej życiowej układanki to… Tego za Ciebie nie odkryjemy. Mamy za to brakujący Puzzel. 😉

Nareszcie dostępne! Ręcznie robione bransoletki plecione Plantwear z drewnianą zawieszką już na Ciebie czekają. Możesz wybierać z kilkunastu wzorów oraz kolorów sznurka. Stwórz swoją bransoletkę idealną!

Ale nasze drewniane bransoletki to nie tylko miła dla oka ozdoba. Każde zdjęcie z naszą bransoletką wrzucone na Instagram i oznaczone hashtagami #plantwear i  #plantweartrees to 1 posadzone drzewo! Posadźmy razem wielki las!

Drewniane bransoletki plecione ze sznurka woskowanego
z drewnianą zawieszką

Drewniane zegarki Plantwear mają już pokaźne grono swoich fanów. Dlatego przyszedł czas, by dołączyły do nich oryginalne bransoletki plecione ze sznurka woskowanego! Ich najważniejszych elementem jest drewniany medalion w kilkunastu różnych kształtach.

Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że nasze drewniane bransoletki damskie spodobają się każdej kobiecie, która ceni nowoczesny design i polską, ręczną produkcję. Dbamy o każdy szczegół, dlatego nasze bransoletki ze sznurka woskowanego zachwycają też starannością wykonania.

Bransoletki męskie – bo modny mężczyzna nosi nie tylko zegarek!

Męska biżuteria to nie tylko zegarek. Coraz więcej modnych mężczyzn sięga też po bransoletki męskie, które stanowią gustowną i elegancką ozdobę nadgarstka.  W Plantwear przygotowaliśmy więc również coś dla nich!

Nasze drewniane bransoletki męskie to połączenie modnego designu z wysoką jakością wykonania. Dlatego bransoletki plecione z drewnianą zawieszką od Plantwear znakomicie prezentują się zwłaszcza obok zegarka. Modne, ciemne kolory woskowanego sznurka oraz bogata paleta wzorów zawieszek powodują, że idealną bransoletkę męską znajdzie u nas zarówno miłośnik nowoczesnych form, jak i fan tradycyjnego minimalizmu.

Drewniane bransoletki dla przyjaciółek, bransoletka nieskończoność, bransoletka z imieniem…

Bransoletki plecione Plantwear to aż 12 wzorów – każdy inny, każdy stworzony z myślą o odmiennych potrzebach i gustach. Który medalion przekona Cię do siebie najbardziej?

Mamy coś dla miłośników natury (bransoletka góry lub róża wiatrów), dla tych, co kochają zwierzęta (bransoletka wilk,  śpiąca panda, bransoletka kot), dla wielbicieli minimalizmu (bransoletka serce, aparat,  kotwica) i dla fanów symboliki (bransoletka tybetański znak szczęścia, bransoletka z nieskończonością czy  puzzel).

Bransoletka z imieniem? Taką też posiadamy. Możesz na niej zamieścić imię najbliższej Ci osoby lub dodać swoje i podarować drugiej połówce.

A bransoletki dla przyjaciółek? Drewniane bransoletki dla par? Również je u nas znajdziesz. Polecamy zwłaszcza bransoletkę nieskończoność, bransoletki z Waszymi imionami lub klasyczne – z serduszkiem.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Ostatni dzień promocji! -25% z kodem: WIOSNA25