Biżuteria

Drewniana biżuteria Plantwear

piękno naturalnej prostoty

W Plantwear wierzymy, że najpiękniejsze jest to, co naturalne. Dlatego głównym materiałem, z którego korzystamy jest drewno. Drewniana biżuteria naszego autorstwa łączy w sobie oryginalny, minimalistyczny design i niespotykany urok. Dbamy o precyzję wykonania każdego, nawet najmniejszego elementu.

Drewniana biżuteria Plantwear powstaje w Polsce. Wszystkie naszyjniki i bransoletki tworzymy ręcznie w naszej pracowni w Radzyniu Podlaskim. Przykładamy też dużą uwagę do opakowania, dlatego pudełka, w które pakujemy naszą biżuterię zachwycają od pierwszego wejrzenia. Dzięki temu, drewniany naszyjnik czy bransoletka Plantwear to idealny pomysł na prezent!

Każdy inny, każdy wyjątkowy. Łamiemy kawałek drewna, tworząc niepowtarzalny wzór załamania. Dopełniamy go bezbarwną żywicą i… Tak powstają drewniane naszyjniki Plantwear “Horyzonty Wyobraźni”. Sprawdź, co Ty zobaczysz w swoim!

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Jeśli więc cenisz minimalizm i prostotę, bransoletka szczęścia z drewnianą zawieszką jest tym, czego szukasz. Niech na ręce zawiąże Ci ją Ktoś Wyjątkowy, by przyciągała i gromadziła dobrą energię!

Coś dla miłośników zwierząt, coś dla tych, co wolą symbole, coś dla podróżników, sportowców, par i przyjaciółek – wśród ręcznie plecionych bransoletek z drewnianym medalionem każdy znajdzie coś dla siebie! I każdy może dzięki swojej bransoletce posadzić drzewo!