Akcesoria drewniane Plantwear

Więcej niż drewniane zegarki, bransoletki, okulary, etui… TAK! W Plantwear sięgamy dalej i ciągle szukamy pomysłów na kolejne akcesoria drewniane. Dlatego nasza oferta ciągle powiększa się i powiększa, a wśród naszych produktów regularnie znajdujecie urzekające nowości!

Co dla Was przygotowaliśmy? Czym możemy Was zaskoczyć? Poznajcie akcesoria drewniane tworzone z pasją, zaangażowaniem i pomysłem: drewniany planner, drewniane kartki na każdą okazję, bony podarunkowe i ręcznie malowane kwiaty z drewna. Zobaczcie, co potrafimy wykonać z drewna!

Więcej niż kalendarz i organizer! Drewniany planner, w którym to Ty decydujesz, co, kiedy i jak chcesz zaplanować. Ponad 200 stron, personalizacja na wewnętrznej stronie okładki, ekskluzywny papier Munken i prezentowe opakowanie!

Zaskakujące i wzruszające. Pełne emocji, osobistych wyznań, słów znaczących tak wiele… Drewniane kartki od Plantwear to oryginalny sposób, by złożyć bliskiej osobie całkowicie spersonalizowane życzenia i… wywołać uśmiech!

Kwiaty piękne przez cały rok, a jednocześnie: minimalistyczna i stylowa ozdoba do każdego nowoczesnego wnętrza? Poznaj NOWOŚĆ Plantwear: ręcznie malowane drewniane kwiaty, które nigdy nie zwiędną.

Szukasz prezentu, ale nie znasz dobrze gustu osoby, którą chcesz obdarować? Nie wiesz, czy wolałaby dostać zegarek, okulary czy bransoletkę? Spraw oryginalny prezent z wolnością wyboru: wybierz bon podarunkowy do sklepu Plantwear!